Wesele W Dolinie Rzeki Soły


Ponownie w górach, ponownie u Marty i Szymka w Ciścu! W małej bardzo urokliwej wiosce w dolinie rzeki Soły. Jeśli lubicie zdobywać śląskie szczyty, to po prostu podpowiem, że leży w okolicach Baraniej Góry.

Tradycyjny Ślub Kościelny


Nie przypadkowo ceremonia zaślubin odbyła się w parafii św. Maksymiliana Kolbego. To właśnie w tym kościele, sakramentu ślubu Marcie i Szymonowi udzielił ten sam ksiądz proboszcz, który ochrzcił Pannę Młodą. Tylko jeszcze dodam, że historia tego kościoła jest znana na całą Polskę, ponieważ został wybudowany w czasie jednej doby w 1972 r. Gdyż ówczesne władzy nie chciały wydać pozwolenia na budowę świątyni.

Big City Life...


Niech nie zmyli Was mała wioska i dużo tradycji! Na wesele zjechała się rodzina z całej Polski, a rekordziści pokonali około siedem i pół tysiąca kilometrów, specjalnie na tą uroczystość. Takie fakty zwiastują same dobre rzeczy, ale w szczególności, mnie jako fotografa cieszy jedno… Prawdziwa petarda na parkiecie do samego rana! Czyli to, co uwielbiam! I chyba nigdy mi się nie znudzi.

Zdjęcia Plenerowe W Dniu Ślubu


Wybraliśmy się na zachód słońca (tzw. złotą godzinę), który owszem i był, ale za górą! Brawo My! No tak przecież jesteśmy w górach. Oczywiście niczym się nie przejęliśmy i nie przeszkodziło nam to w wyczarowaniu pięknych kadrów. Od siebie dodam, że zdecydowanie polecam taką opcję wszystkim wygodnym! Wad takiego rozwiązania praktycznie nie dostrzegam. Za to zalet mógłbym wymienić bardzo dużo. Do największych korzyści zaliczam, zdecydowanie niepowtarzalne emocje w dniu ceremonii. Nie musicie obawiać się, że znikniecie gościom ślubnym na kilka godzin, taki plener to około 30 min. Tyle wystarczy, aby zmienić lokalizację i uchwycić kilka pięknych kadrów w lesie, na łące, na deptaku, gdziekolwiek!

Także ten tego… Zapraszam do oglądania.

Weseli
HEJ!

Jeśli tu dotarliście to koniecznie sprawdźcie ich narzeczeńskie spacery z tych okolic. 🙂