Coś więcej o sobie ?


Marcin Średziński


Mąż Marty, wielbiciel kawy i pizzy. Nosiciel brody od zawsze i łysinki (ale, ale, ale, ale w pierwszym stadium zaawansowania!). Od czasu do czasu lubię się troszkę poruszać. Uprawiam sporty wszelakiego typu. Często można mnie spotkać na ścieżkach rowerowych w Rybnickich lasach. Jeżdżę również na rolkach, kiedyś agresywnie (tylko z nazwy), a dziś rekreacyjnie w słoneczne dni. Zdarza mi się również uprawiać jogging, bo marzę, aby przebiec w końcu maraton! Połówka już zaliczona! Zimą łyżwy, kiedyś narty, aktualnie snowboard, aczkolwiek, już sam sobie zapowiedziałem powrót na dwie deski.

Brodacz od zdjęć

Fotografia


Zdecydowanie za długo lądowała w szufladzie. Pewnego dnia za namową mojej żony, pierwsze zdjęcia ujrzały światło dzienne oraz zabrałem aparat na ślub znajomych. W skrócie… tak ruszyła machina.

Brodacz Od Zdjęć
Brodacz od Zdjęć

Dlaczego fotografia ślubna ?


Jest pełna emocji, łez radości, zupełnie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wszystko, co najpiękniejsze do uchwycenia. Zaproszenie mnie do Waszego życia w tym ważnym dniu jest dla mnie niesamowitym wyróżnieniem! Chciałbym, abyście po latach wracając do tych chwil, poczuli klimat tamtego dnia, a na Waszych buziach ponownie zagościł uśmiech. Zdjęcia pozowane, wykluczam w 99% spędzonego wspólnie czasu, zdecydowanym wyjątkiem są oczywiście fotografie grupowe, bez których żadna ceremonia się nie obejdzie, a są podstawą każdego reportażu.

Marta-Portret-bw 1

Masz ochotę na współpracę ?


Skontaktuj się i zapytaj o wolny termin. Z przyjemnością poznam kawałek Waszej historii.

Powyższe zdjęcia ślubne wykonał nam Wojtek Makula, którego z czystym sumieniem serdecznie polecamy!

Więcej nas :)


Łapcie jeszcze kilka naszych prywatnych słonecznych kadrów!

Brodacz od zdjec - my -4 2
Brodacz od zdjec - my -3 3
Brodacz od zdjec - my -2 4
Kolaż 5 Ogród 5