Klasyczne wesele w górach


Tym razem zapraszam do Szczyrku. Oto Sandra i Michał, których zapewne już znacie z naszej wspólnej wędrówki po Warężynie, a jeśli jesteście tu po raz pierwszy, to koniecznie sprawdźcie!

Przygotowania do ślubu czyli - luz, blues..


Stylowa para młoda, która postawiła na luz! Można było go wyczuć od pierwszego uściśnięcia dłoni, a im więcej poznałem osób z rodziny i przyjaciół, tym bardziej czułem się jak gość na weselu. Wspólne przygotowania do ślubu odbyły się w apartamencie dla nowożeńców w towarzystwie najbliższych, szampana i dobrej whisky!

Plenerowy ślub w podziemiach


Ceremonia zaślubin odbyła się w toskańskiej winnicy, ozdobionej w rustykalne boho akcenty oraz wiszące pod sufitem girlandy, które zawsze robią robotę na zdjęciach. Surowość betonu, dużo drewna i szczere uśmiechy dookoła, tego zdecydowanie nie zabrakło! Miejsce to znajduje się na poziomie -1 tego samego budynku co sala weselna. Mega wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla par, które nie mają ochoty na przemieszczanie się w pośpiechu między obowiązkowymi punktami w dniu ślubu.

Tańce, hulańce...


Mam nadzieję, że odnajdziecie w kadrach taką samą radość, jak ja robiąc zdjęcia i przeciskając się między parami. Energia w powietrzu, kosmiczne zagęszczenie obcasów na metr kwadratowy,  Barack Obama, Freddie Mercury, Mr. Beans and many, many more! Tak było, nie kłamię 🙂

Podsumowując...


Takich par, takich gości, takiej relacji życzę wszystkim, zarówno fotografującym, jak i organizującym śluby! Nie przedłużając, zapraszam do oglądania, a dla przyszłych par młodych podrzucam garść przydatnych informacji, które z pewnością mogą się przydać:

Sala Weselna – “Venecia i Verona” Szczyrk

Oprawa Muzyczna – Dj Main Audio

Obsługa Barmańska – Dawid Sojka

Suknia Ślubna – Madonna